Blero & Shpati Falma Lyrics

° Shpati°

Kurr ne jete nuk kam besu,
Eshte e rend per ta kuptu,
Me erdhi pa pritur,
Nje tradhti qe e kam prit,
Nga te gjith po jo nga ti,
Si munde o shokuu im ?

° Blero °

Une e di qe kam gabu,
Prekja e saj me ka hutu,
Nuk di nuk di qka ndodhi,
Sa shum tash une jom pendu,
Veten shum e kam mallku,
E di qe eshte von,

Ref: 1x (Blero)
Falma, falma kam gabu,
Nuk di qka te bej,
Falma, falma m'ka mashtru,
E di qe eshte von,

° Shpati °

Ti e din qe une e du,
E vetmja eshte ajo per mu,
Si mund te ndodhi,
Me rendesi eshte qe je pendu,
Dhe gabimin e ke pranu,
Sa do qe me ke hidhru,

° Blero °

Rastesisht ishte moment,
Dhe kam mbetur pa koment,
Falje kerkoj prap,
Zemra ime kur deshtoj,
Prap se prap ajo me mashtroj,
Sa keq veten e ndjej,

Ref:1x (Blero)
Falma, falma kam gabu,
Nuk di qka te bej,
Falma, falma mka mashtru,
E di qe eshte von,

° Shpati °

Kurr ne jete s'kam besu,
Eshte e rend per ta kuptu,
Me erdhi pa pritur,

° Blero °

Rastesisht ishte moment,
Dhe kam mbetur pa koment,
Nuk di nuk di qka ndodhi,

Ref:2x (Blero)
Falma, falma kam gabu,
Nuk di qka te bej,
Falma, falma mka mashtru,
E di qe eshte von.

See also:

54
54.17
Beatsteaks (fixed Runlist) Above Us Lyrics
Alexandru Andries Tudy de la Bucuresti Lyrics