UniKKaTiL ft. DMC dhe Kobra Inati Lyrics

Verse 1: Unikkatil
Kur vjen puna per me kon serioz 1her ta thom 1sen
ai qe thot qe s'jom 1sh, po jetojka n'rren,
ku mos me fol per inatgji hala?
boll ka pas at'her veq tash edhe ma shume ka.

Se emni jem osht sesioni me tutje
thash mati fjalt, ti pom doket po pret lutje,
a lutja jem osht si TT, t'qon ne dhe
para se mu nxe, mandej n'vorr tondin boj be.

Yeah shok un jom rrit me gjenehmin
mka thon shoku ta prish un ta zgjidh problemin,
se kjo jete nuk osht gjo, un denoj edhe n'at tjetren
mshef dost sa t'dush un ta shof letren.

Nese jeta osht k__or, un e luj s___ pokerin
ti shuj se t'gjuj ose te therri
t'doket qesharake pse po rren, karin tem?
Dreqi me t'nem, nuk osht si une me t'permen.

Chorus: Unikkatil
Dikush perparon, dikush sen nuk bon
Dikuj i vjen mire, e dikush ta uron
Dikush nuk na don, e dikush inat qon
po thuj qeti t'funit le t'na kafshon.

Verse 2: DMC
Ei s'kom qa me bo, se kerkujt nuk i tutna
un jom Tropojani i rritun neper luftna,
lakmi te medha un bojsha gjithka
e i coptoj inati, shpirtrat po jau ha.

Vllazen po na sundojn, ashtu ata mendojn
po ne t'vertet ata me ne ton deshtojn,
se kom prej inati, po e kom prej zanati
kujna ja vnoj synin, ati i del afati.

Drejt prej se drejti DMC po qon selamat
kokna tuc une? oo jau puthsha mamat,
gjysa ktyne njerzve pe shoh jon habit
se kit sen t'vegjant hiq s'e paskan prit.

Selita na vrane, kur napin gur zonat
kurr si boj ....... nanat, bir bushtre me tupanat
e une jom e keqja qe t'miren ty ta prin
kallu sharm musteq e zi, osht ky DMC

Chorus: Unikkatil
Dikush perparon, dikush sen nuk bon
Dikuj i vjen mire, e dikush ta uron
Dikush nuk na don, e dikush inat qon
po thuj qeti t'funit le t'na kafshon.

Verse 3: Kobra
Po flas per venin tem, se aty ka problem
gjuj sa t'dush se mu karin sun ma zen
sun um trem po boj be, pasha vorrin qe kom me hi,
mu sum tut deka e le mo 1 fmi...

Hey o vlla, jom rrit n'ven te bekum
qe tuta s'ka pas vene emri jon osht i bashkum,
i frymzum prej njerzve qe din qka osht burrnia
Rebel, DMC, Kobra ktu ska ven tradhtia...

Inat, Inat ky sen e ka kit t__ull
kjo osht veper mbi veper, me kit sen pa kapitull,
dhe n'kiamet per dosta, qendroj besnik
sabit gjokaj osht 1 vlla, ma mir nisja ik.

Rrezik per repera, amatera o vlla
n'Europ numer njo, ton po thojn Tba
a ka ndojno qe po don mu shty se jom fryy
b_____ Alboz knej, guxo kqyrum n'sy.

Chorus: Unikkatil
Dikush perparon, dikush sen nuk bon
Dikuj i vjen mire, e dikush ta uron
Dikush nuk na don, e dikush inat qon
po thuj qeti t'funit le t'na kafshon.

See also:

84
84.67
Michał Bajor Na lesnej polanie Lyrics
ใต้ดิน กระดอ Lyrics