www.muzikakos.net N.R - Uji Toksor Lyrics

I roma dokumetat e rollitjes n'mes parku n'mes dites po bi n'provim t'specifikjes.
Niti
E tash sillna me spif n'rod me tru jasht e me trup n'tok shendrrona n'jashtoksor jashtoksor
mos ti je jasht e un mrena mor mos kesh me zor kesh me zor ata qe nuk munen me fol net keshin me dor
ata qe t'bin shi ket hin mrena kur t'bjen bor ata qe pin cigare n'eta zvnsojn me moll mos merrni hija
s'ju hup fija ju ik hija ma mir rrini te shpija ma keq shko kudush po mos u leq rren i keq duni pleqt
shum keq jom k**i ma thej.
Ergeni.
U knaqem tu u knaq e kurr su gzum ama hakmo dhun fol ti qe je ka shun se ti qi ropt guri shkaba dhe
flamuri snup dogu a po ju pelqen epilogu
niti
o ma i mir monologu se dialogu.
ergeni
po pilohu mos u kfjell drogohu.
niti
ama taxhi taxi jo taxi po asi qe pasohet se ropt ti qi. ti qi ti qi ti qi..

See also:

105
105.51
Day 26 Come With Me Lyrics
MTV Super Hits Akon&Eminem-Smack That Lyrics