NR Ujtoksor Lyrics

Ergeni:
Nxenes sot do te mesojm per uje toksor bashkohor kur e marrim ca dhe dhe ca uje qa fitojm i over dozirat
mes parkut.
(Refreni 2x)
Per her t'par kur kom ra n'overdoz jom shtri n'tok m'kan lag me H2O jom ba uj toksor uj toksor jam ba uj toksor uj toksor

3 or n'tok 3 ore n'det 3 ore gips as ni sekond straight 3 or ftoft e 3 or nxeht deidrim total babes a je normal
kom qef me gjujt raketa uje tok tok uje mineral o bal jam uje toksor me goj si respirator ja nisi fluturimi
xx zilja kush o ramush haredini.
Arianiti.
Hej niti djali jem te dera o ka t'thirr ni djal si ti skixofren.
Ergeni.
I roma dokumetat e rollitjes n'mes parkut n'mes dites po bi n'provim t'splifitjes.
Niti
E tash sillna me splif n'road me tru jasht e me trup n'tok shendrrona n'jashtoksor jashtoksor
mos ti je jasht e un mrena mor mos kesh me zor kesh me zorr ata qe nuk munen me fol net keshin me dor
ata qe pin shi ket hin mrena kur t'bjen bor ata qe pin cigare n'eta zvnsojn me moll mos merrni hija
s'ju hup fija ju ik hija ma mir rrini te shpija ma keq shko kudush po mos u leq rren i keq duni pleqt
shum keq jom k*ri ma thej.
Ergeni.
U knaqem tu u knaq e kurr su gzum ama hakmo dhun fol ti qe je ka shun se ti qi ropt guri shkaba dhe
flamuri snoop dogu a po ju pelqen epilogu
niti
o ma i mir monologu se dialogu.
ergeni
po pilohu mos u kfjell drogohu.
niti
ama taxhi taxi jo taxi po asi qe pasohet se ropt ti q*. ti q* ti q* ti q*..

See also:

122
122.10
Nativo Se Mas Lyrics
Jimi Hendrix (CrazyShark) Remember Lyrics